Fx500 Servo Unıversal Koçkafa Freze
%6
2.378.337,52 TL
2.530.146,29 TL
Marka
Stok Kodu
FX500SERVO
Fiyat
221.799,79 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Motor Gücü Dikey: 7,5 KW
Voltaj 400V (Trifaze)
Soğutma Pompası Gücü 100 W
Tabla Ölçüleri 2000x500 mm
X Eksen Hareketi 1400 mm
Y Eksen Hareketi 700 mm
Z Eksen Hareketi 500 mm
T Kanal Ölçüleri 5x18 mm
Mil Bağlantısı ISO50
Mil Hızı 30-2050 dev/dak
Kademe 27
Kafa Dönüş Açısı ± 360°
Mil-Tabla Arası Mesafe 50-550 mm
Mil-Sütun Arası Mesafe 47-745 mm
Tabla Besleme X,Y: 10-1000 mm/dak, Z:5-500 mm/dak
Tabla Seri Besleme X,Y: 2200 mm/dak, Z:1100 mm/dak
Tabla Besleme Motoru X,Y: 15 N.m, Z:18 N.m (Servo)
RAM Hareketi 500 mm
Maksimum Yük Kapasitesi 1800 kg
Makina Ölçüleri(UxGxY) 2650x2850x2100 mm