Gd30T Plus Matkap Ucu Bıleme 3-30Mm
%6
73.017,07 TL
77.677,74 TL
Marka
Stok Kodu
GD30TPLUS
Fiyat
6.809,45 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Craft GD30T Plus 3-30mm Matkap Ucu Bileme Makinası
Bu ürün, kaliteli materyallerden imal edilmiştir.
Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.
Körelmiş matkap uçlarının bilenmesi işlemlerinde kullanımı tercih edilen bileme makinesidir.
Craft matkap ucu bileme makinesiyle 3 mm ile 30 mm arasındaki matkap uçları kolaylıkla bilenebilmektedir.
Güçlü motoru ile yüksek performanslı bir üründür.
Sevkiyat Kapsamı
  • Makinaya montajlı bileme taşı (HSS uçlar için)
  • Pens tutucu
  • Ø 3-30 mm arası 28 adet pens
Teknik Özellikler
Motor Gücü 250 W
Voltaj 230 V
Hız 4400 dev/dak
Ölçüler
Matkap Ucu Açısı 85˚- 135˚
Bileme Kapasitesi Ø3- Ø30 mm
Makine Ölçüleri (UxGxY)400x260x300 mm