Mc32 Plus Şanzımanlı Matkap Tezgahı
%6
152.608,03 TL
162.348,97 TL
Marka
Stok Kodu
MC32PLUS
Fiyat
14.231,97 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Otomatik iş mili besleme
Kılavuz çekme modu
Soğutma sistemi
Aydınlatma
CE normlarına uygun yüksekliği ayarlanabilir siperlik
Paket İçeriği:
Avadanlık
Motor Gücü 1,5 KW
Çalışma Tipi Şanzımanlı
Soğutma Pompası Gücü 40 W
Delme Kapasitesi 32 mm
Kılavuz Kapasitesi M20
Mil Bağlantısı MK4
Mil Hareketi/Strok 120 mm
Mil-Sütun Arası Mesafe 350 mm
Mil-Tabla Arası Mesafe 610 mm
Mil-Taban Arası Mesafe 1180 mm
Sütun Çapı 115 mm
Hız 75-1600 dev/dak
Kademe 6
Tabla Ölçüleri 560x460 mm
Taban Ölçüleri 670x470 mm
Mil Besleme 0,10-0,18-0,26 mm/dev
Makina Ölçüleri(UxGxY) 935x560x2280 mm
Ambalaj Ölçüleri 700x720x2050 mm